individual

Individuální úpravy vozu

 

To je něco, co nás hodně baví, a u dobré kávy můžeme strávit spousty hodin vymýšlením individuálních úprav vašeho miláčka :) rádi děláme:

 • Optimalizace výkonu vašeho vozu - to pro nás neznamená, že vám pouze přehrajeme software v řídící jednotce, a vyšleme vás do světa napříč osudu.
  My nejprve zkontrolujeme celý vůz, provedeme důkladnou diagnostiku motoru a převodovky, a poté na brzdě změříme a zaznamenáme aktuální výkon vašeho vozu. Podle zjištěných výsledků provedeme navýšení výkonu motoru, které opět odzkoušíme a zaznamenáme na brzdě. U některých typů motorů preferujeme přídavné řídící jednotky. Vždy záleží na typu vozidla.
  Ceny se pohybují od 8 999,-Kč – 29 999,- Kč
 • Odstranění elektronického omezovače rychlosti - většina z vás bude milovníky rychlosti a adrenalinu, proto u výkonných vozů umíme odstranit
  elektronický omezovač rychlosti
 • Designové úpravy interiéru a exteriéru
  Jak se říká 100 lidí - 100 chutí :) Rádi pro vás vymyslíme decentní úpravy vašeho BMW. Nejčastěji používáme M-Performance parts, což jsou originální doplňky od BMW. Často upgradujeme ztmavení oken, případně LED podsvícení různých částí vozu, měníme interiérové lišty za karbonové apod.. Rádi vám ukážeme vozy, které jsme pro naše zákazníky „vyladili“.
  Cena je tady samozřejmě dle úprav.
© 2024 top-bmw.cz. All Rights Reserved.